شرکت دانش بنیان

پارس سامان ایرانیان


اولین و تنها تولید کننده انواع LED در سطح خاورمیانه
فعال در عرصه لامپ های خودرویی و روشنایی

فروشگاه

درباره پارس سامان ایرانیان

شرکت دانش بنیان پارس سامان ایرانیان در سال 1396 در مساحتی بیش از 7000 متر مربع در شهرک صنعتی فناوری های برتر در مشهد با هدف ایجاد صنعتی کارآمد و هایتک برای اولین بار در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا ایجاد شده است . این مجموعه تولید کننده دیودهای SMD LED, COB LED, DIP LED, High power LED, و Full color LED می باشد . همچنین قابلیت تولید IC on board را نیز داشته و از مهندسین متخصص و کاملاً آموزش دیده و مجرب در خطوط تولید رباتیک بهره می برد. همچنین این مجموعه ، مجهز به خطوط پیشرفته SMT و THT بوده توانایی تولید انواع ماژول های الکترونیکی را دارا می باشند. از تولیدات جدید برند سوآن ، می توان پنل های روشنایی با رنگهای مختلف و کاملاً سفارشی (آفتابی ، مهتابی، سبز ، آبی ، قرمز و .....) برای اولین بار در کشور نام برد.

آدرس :

ایران مشهد شهرک صنعتی فناوری های برتر

شماره های تماس

09157570211
05132400970

محصولات برتر

گروه صنعتی پارس سامان ایرانیان

تنها تولیدکننده LED های رشد گیاه در سطح کشور

شرکت پارس سامان ایرانیان با تکیه بر دانش مهندسان خود توانستند برای اولین بار LEDهای رشد گیاه را تولید و به بازار های داخلی و جهانی عرضه کنند

LED رشد گیاه

فرایند رشد گیاه در طی 3 ماه

Brenden Legros
Brenden Legros
Brenden Legros

دارای تیم تخصصی طراحی مدارهای الکترونیکی

طراحی و پیاده سازی انواع برد ها مطابق با جدیدترین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا

مونتاژ و اجرا

مونتاژ و اجرا

 طراحی PCB

طراحی PCB

طراحی شماتیک

طراحی شماتیک

محل پارس سامان ایرانیان

ایران-خراسان رضوی -مشهد

ایران -خراسان رضوی- مشهد- شهرک صنعتی فناوری های برتر صنعت 3 واحد167

سوالات متداول

  • LED مخفف عبارت light-emitting diode (دیود ساطع‌کننده نور) است که ساز و کاری کاملا متفاوت با شیوه‌های روشنایی قدیمی‌تر مثل لامپ‌های رشته‌ای و کم‌مصرف دارد. لامپ‌های رشته‌ای با داغ شدن رشته‌ای که در وسط حباب قرار داده شده بود تولید نور و حرارت می‌کرد و بسیاری از مواقع این رشته‌ی نازک «میسوخت». لامپ ال ای دی روشنایی خود را به وسیله الکترون‌هایی که در درون مواد نیمه‌رسانا در حال حرکت هستند کسب می‌کند. وقتی که این نیمه‌رساناها در معرض جریان الکتریکی قرار می‌گیرند، الکترون‌های برانگیخته انرژی خود را به صورت نور تخلیه می‌کنند. استفاده از روشنایی LED تنها به روشنایی محدود نیست و دامنه استفاده از این تکنولوژی از گوشی‌های موبایل گرفته تا تلوزیون‌ها گسترده شده است.

  • بستگی دارد. چه لامپ ای ای دی و چه هر منبع نوری دیگری، مستقیم به منبع نور نگاه نکنید. در صورت خیره شدن به لامپ‌های ال ای دی، این لامپ‌ها می‌توانند به چشم آسیب بزنند. ولی در غیر این صورت؟ خیر. هیچ ضرری ندارند.

  • لومن واحدی برای اندازه گیری میزان نور قابل مشاهده است که از یک لامپ و یا سایر منابع نوری منتشر شده است. و راحترین راه برای تعیین میزان درخشندگی یک لامپ می باشد. درگذشته بهترین شاخصه برای تعیین میزان روشنایی یک لامپ وات یا توان مصرفی بود . و این گونه بیان می شد که هرچه توان بیشتری وارد لامپ شود میزان نورخروجی نیز بیشتر خواهد بود. با توسعه لامپ های با مصرف انرژی کمتر مثل چراغ های ال ای دی این قائده که میزان توان مصرفی بیشتر یعنی میزان تولید نور بیشتر دیگر معتبر نیست. از انجا که این چراغ ها مقدار زیادی انرژی را از طریق تبدیل به گرما هدر نمی دهند دارای بازدهی بیشتری بوده و برای تولید یک میزان نور مساوی به مصرف انرژی کمتری نیاز دارند. به عنوان مثال یک لامپ 5 وات ال ای دی به اندازه یک لامپ 50 وات رشته ای نور تولید می کند. لومن در اینجا وارد عمل می شود.از آنجا که لومن یک کمیت خروجی لامپ را اندازه می گیرد نه مثل وات ورودی آن را ،یک روش مطمئن تر برای اندازه گیری میزان روشنایی یک لامپ می باشد و به کمک آن می توان میزان درخشندگی چراغ های مختلف را اندازه گیری کرد. هرچه شمار لومن بیشتر باشد لامپ درخشان تر است. لامپ های استاندارد روشنایی منازل از لحاظ درخشندگی بسیار متفاوت بوده ولی به طور معمول بین 300 تا 800 لومن می باشند. در دسته دیگر لامپ های دارای کاربرد صنعتی می باشند مانند لامپ های HID یا تخلیه گازی (High-Intensity Discharge) می توانند دارای میزان ده ها یا صد ها هزار لومن باشند.

  • شاخص نمود رنگ یا CRI در واقع معیاری برای تشخیص کیفیت نور بوده و نشان دهنده ی تعداد رنگ های تشکیل شده توسط یک منبع روشنایی است که بین عدد ۰ تا ۱۰۰ تعریف می شو د و مقدار آن با کیفیت تولید نور سفید متناسب است درواقع عدد ۱۰۰ نزدیک ترین کیفیت به نور خورشید را دارا می باشد. هرچه مقدار CRI بالاتر باشد، نشان دهنده کیفیت نوری بهتر با ترکیب رنگهای بیشتری می باشد. از ال ای دی های با شاخص نمود رنگ بالای ۹۰ در مراکزی که نیاز به دقت و تفکیک نوری بیشتر است مانند موزه ها استفاده می شود. در منازل به منابع روشنایی با CRI بین ۸۰ تا ۹۰ نیاز می باشد و منابع روشنایی با CRI کمتر از ۸۰ از کیفیت رنگ نور پایینی برخوردار هستند .

  • ال اي دي فول اسپکتروم (چراغ رشد گیاه) از ترکيب حداقل 11 نانومتر و طيف نوري تشکيل شده است و براي رشد تمامي گياهان کار برد دارد. درصورتي که ال اي دي معمولي فقط جهت روشنايي محيط کاربرد دارد و تاثيري در رشد گياه ندارد و حتي داراي تاثير منفي بوده و موجب رشد علفي گياه مي شود.

  • استفاده از اين محصولات در محيط منزل امکان پذير است. اين محصولات هيچ خطري براي انسان نداشته بلکه ميتواند موجب کشت سبزيجات ارگانيک در منزل و سلامت گياهان آپارتماني شود و ضمن اينکه کارايي ديگر نور رشد گیاه اين است که ميتواند به عنوان نور مکمل مورد استفاده قرار گيرد. با توجه به نوع گياه در صورتي که نور کافي وجود نداشته باشد با قرار دادن اين نورها در کنار نور خورشيد انتظار گياهي سالم تر نسبت به قبل داشته باشيد.

خبر نامه

اخبار پارس سامان ایرانیان را دنبال کنید

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید

آدرس

ایران مشهد شهرک صنعتی فناوری های برتر
پیام شما با موفقیت ارسال شد